Kategorijos

Informacija

Įvorės 

Yra 224 prekės(-ių).
puslapyje
Rodoma 1 - 48 iš 224 dalykų
Rodoma 1 - 48 iš 224 dalykų

Technikoje įvorės yra išskirtinės konstrukcijos žiedo formos elementai, kurių viduje sukasi ašys ir/ar velenėliai. Per laiką šie komponentai susidėvi ir išbalansuoja visą starterio mechanizmą, dėl ko jis gali veikti nesklandžiai arba visai nebesisukti. Kuomet įvorės susidėvi, ima greičiau dėvėtis ir kiti komponentai, todėl, jeigu pavyko nustatyti, kad šį komponentą reikia keisti, to nereikėtų atidėlioti ir padaryti kuo greičiau.

Įvorės dažnai būna gaminamos iš lydinių, tad gali būti žalvarinės, bronzinės arba iš specialaus geležies lydinio.

Kaip keičiamos starterio įvorės?

Kadangi kiekvieno vidaus degimo variklio konstrukcija yra skirtinga bei dažnu atveju, unikali, tai ir šių komponentų keitimas, remontas ar apžiūra gali būti labai skirtinga. Vienu atveju nereikia jokių papildomų darbų ir viską galima pasiekti labai paprastai, nieko neardant. Tačiau yra ir tokių variklių, kur norint pasiekti patį starterį, reikia atlikti nemažai paruošiamųjų darbų, nuimti apsaugas ar kitas detales ir panašiai.

Kokybišką keitimo ar remonto darbą gali atlikti tik patyręs ir profesionalus meistras, specializuotame (autorizuotame) servise. Jeigu norite kokybiško starterių remonto arba žinote, jog reikia pakeisti įvores – drąsiai kreipkitės į mus ir mes atliksime visus aptarnavimo darbus savo servise.

Estarteris.lt – gausus detalių pasirinkimas internetu ir patogus būdas pirkti

Mūsų internetinėje parduotuvėje galite paprastai ir patogiai įsigyti visas reikiamas starterių dalis, įskaitant įvores, internetu gera kaina. Rinkdamiesi tinkamą komponentą, nepamirškite juos lyginti ir ieškoti pagal matmenis, kadangi neretu atveju būtent šis parametras leidžia identifikuoti tą detalę, kuri labiausiai tinka.

Jeigu nerandate tokio komponento, kurio ieškojote, drąsiai kreipkitės telefonu, elektroniniu paštu arba palikdami žinutę. Padarysime viską, kad rastume kokybiškiausią analogą arba būtent tokią detalę, kokios ieškojote.