Kategorijos

Informacija

Rėlė reguliatorius 

Yra 334 prekės(-ių).
puslapyje
Rodoma 1 - 48 iš 334 dalykų
Rodoma 1 - 48 iš 334 dalykų

Mūsų internetinėje parduotuvėje yra net keli šimtai skirtingų šios kategorijos komponentų gera kaina. Kiekvienas norintis gali lengvai internetu įsigyti jo automobiliui, sunkvežimiui, traktoriui, sodo ar beveik bet kokios kitos transporto priemonės su vidaus degimo varikliu, tinkančią rėlę reguliatorių. Estarteris.lt prekių asortimente – kone kiekviena relė reguliatorius už prieinamas kainas!

Kas yra relė reguliatorius?

Krovimo relė reguliatorius – vienas iš svarbiausių generatoriaus komponentų. Pagrindinė sritis, už kurią atsakinga šis komponentas yra pastovios įtampos generatoriuje palaikymas. Būtent dėl savo funkcijos komponentai ir yra vadinami relės reguliatoriai. Kadangi generatoriaus viduje yra statorius ir rotorius (magnetai), tai būtina palaikyti vienodą jų sukuriamo magnetinio lauko stiprumą, kuris, dirbant varikliui, rotoriuje silpnėja. Automobiliuose esančios tokio tipo relės būna tikrai ganėtinai jautrios, todėl nuolat seka įtampą bei magnetinio lauko stiprumą ir jį taip pat sumažina, kai elektros energijos trūksta (pvz., išjungiamas kondicionierius, kitos elektrinės funkcijos).

Tokiu atveju, kai relė reguliatorius sugenda arba nustatomas koks nors rimtesnis šios dalies pažeidimas arba defektas, beveik be išimčių ji yra keičiama nauja. Tiesa, keitimo darbus turėtų atlikti tik kompetentingi meistrai, licencijuotuose servisuose. Jeigu jums reikalingos ne tik dalys, tačiau ir remonto paslaugos – mes mielai aptarnausime jūsų transporto priemonę. Susisiekite, pasiteiraukite ir padėsime rasti geriausią bei naudingiausią sprendimą!

Relės reguliatoriai internetu

Estarteris.lt internetinėje parduotuvėje kiekvienas pirkėjas gali tikėtis surasti būtent tai, ko reikia jo transporto priemonei. Jeigu sunku rasti tinkamą komponentą arba dvejojate, kokį tiksliai pasirinkti – drąsiai kreipkitės į mus telefonu arba elektroniniu paštu. Mes padarysime viską, kad rastumėte būtent tai, ko reikia.

Pirkti internetu – labai patogu. Prekių kataloge, skirtingas relės reguliatorius galite palyginti tarpusavyje, o bendrame sąraše – rikiuoti pagal jūsų norimus kriterijus. Paspaudus ant bet kurios prekės būsite nukreipti į individualų jos puslapį, kur rasite svarbiausią techninę informaciją bei kodus, leidžiančius nustatyti ar būtent ši detalė tinka jūsų automobiliui ar transporto priemonei.

Taip pat paminėsime, kad galime padėti surasti retesnę krovimo relę, jeigu jos nematote mūsų prekių kataloge. Užsisakyti prekes internetu – paprasta ir greita. Tiesiog įsidėkite norimą relę ar reles į krepšelį, nurodykite svarbiausią kontaktinę informaciją (arba prisijunkite prie paskyros), pasirinkite pristatymo metodą ir apmokėkite sau patogiausiu būdu.