Kategorijos

top prekės

Akcijos

Starterių remontas

Apie starterį girdėję turbūt yra visi. Ši, ganėtinai maža detalė, yra be galo svarbi bet kuriam vidaus degimo varikliui. Jeigu jis veikia blogai, tuomet pasidaro beveik arba visiškai neįmanoma eksploatuoti transporto priemonę. Mes esame ne tik internetinė starterių, generatorių bei jų dalių parduotuvė, tačiau taip pat siūlome ir aptarnavimo paslaugas, tarp kurių – starterių remontas, keitimas bei priežiūra!

Starteris – kas tai yra?

Starteris – elektrinis motoras, kurio pagrindinė paskirtis yra užvesti variklį. Starteris nėra naujas išradimas, tačiau dėl ganėtinai paprasto pritaikymo, lengvos gamybos bei elementaraus veikimo principo, tai yra populiariausias mechanizmas šiam darbui atlikti.

Jeigu jus ištiko starterio gedimai, juos tikrai pastebėsite. Jeigu nutinka nors menkiausias šio komponento gedimas, variklį pasidaro labai sunku užvesti arba jis visai nebeužsiveda. Sklandus detalės veikimas neatsiejamas nuo sklandaus motoro paleidimo tiek įprastomis, tiek šaltomis oro sąlygomis.

Starterių gedimai bei požymiai

Starterių gedimai būna labai įvairūs ir skirtingi. Tik atlikus apžiūrą galima priimti sprendimą dėl keitimo ar remonto. Jeigu aptarnavimas, apžiūra ar remontas buvo atliekamas neprofesionaliomis sąlygomis, dėl prastai arba nekokybiškai atlikto darbo, šis mechanizmas gali būti išbalansuotas, prastai pritvirtintas ir paruoštas naudoti ne pagal gamintojo numatytus parametrus. Dėl to ant jo gali užtikšti vandens, alyvos, purvo ar kitų skysčių bei svetimkūnių, kurie gali patekti į jo vidų ir sugadinti elektros sistemas.

Bene dažniausiai reikalingas starterių remontas – įvorių bei šepetėlių keitimas. Šios dalys patiria didžiules apkrovas ir dėl to greičiausiai susidėvi. Jeigu sudėvėjimas yra ryškus bei remontuoti nebeapsimoka, tuomet atliekami keitimo darbai ir senas agregatas keičiamas nauju. Problemos su starteriu pasireiškia tokiu būdu, kad automobilį pasidaro sunku užvesti arba pasukus raktelį (arba bandant užvesti mygtuku ir pnš.,) nėra jokio atsako. Tiesa, gedimus dažniausiai sukelia ne tik prastai atliktas ankstesnis remontas ar komponentų susidėvėjimas, tačiau ir brokas arba elektros sistemų pažeidimai.

Neretai dėmesio bei priežiūros reikalauja ir turbūt geriausiai žinoma starterio mazgo dalis – bendeksas (bendiksas). Tikrąją gedimo priežastį įmanoma nustatyti, kaip jau minėjome, tik atlikus kontrolinę diagnostiką. Išsiaiškinus, kaip veikia visi starterio komponentai, galima daryti išvadas ir planuoti remontą arba keitimą. Neretai vietoje remonto užtenka tik kruopštaus išvalymo, bet viskas priklauso nuo situacijos ir konkrečias išvadas bei diagnozuoti problemas galima tik po apžiūros ir nuodugnios patikros.

Starterių remontas - estarteris.lt

Mūsų interneto puslapyje visi klientai gali rasti starterių bei jų sudedamųjų dalių gera kaina. Internetu įsigyti reikiamas dalis automobilio, sunkvežimio, traktoriuko, kitos specialios technikos ar bet kokios transporto priemonės su vidaus degimo varikliu, remontui, dabar labai paprasta. Mūsų prekių asortimente rasite tūkstančius įvairių starterių ir jų komponentų, todėl tikrai turėtų pavykti rasti būtent tą detalę, kurios jums reikia ir kurios ieškojote.

Negana to, turime ir autorizuotą servisą, kuriame dirba savo sritį išmanantys profesionalai. Turime visą reikalingą techniką bei patirtį, kad galėtume pasiūlyti kokybiškas starterių remonto, keitimo ir patikros paslaugas. Galite visuomet kreiptis dėl remonto ar aptarnavimo ir sutarsime patogų laiką, kada galite pristatyti savo transporto priemonę ar techniką apžiūrai. Po profesionalios apžiūros galėsime pasakyti, kokius darbus ir kokį remontą reikėtų (jei reikėtų) atlikti bei kiek laiko tai truktų.

Darydami remonto darbus, prioritetą visuomet teikiame technikos saugumui, darbų atlikimo spartai bei kokybei. Esame savo srities profesionalai, todėl dirbame ir su populiariausių automobilių modelių starterių remontu (Audi, BMW, Mercedes-Benz, Ford, Opel, Volvo ir kt.), bet ir su specializuota technika (traktorių MTZ, JUMZ) ar sunkvežimiais, sodo traktoriukais bei net vandens transporto priemonėmis.

Starterių remontas