Kategorijos

Informacija

Generatoriaus šepetėliai 

Yra 34 prekės(-ių).
Rodoma 1 - 34 iš 34 dalykų
Rodoma 1 - 34 iš 34 dalykų

Šepetėliai surenka elektros energiją iš rotoriaus. Jie tai daro trinties būdu ir per laiką, nusidėvi. Dėl šios priežasties generatoriaus šepetėliai turi būti periodiškai prižiūrimi ir keičiami naujais. Tiek gamintojai, tiek praktinė patirtis rodo, kad šis komponentas nepasižymi labai konkrečiu tarnavimo laiku. Daug kas priklauso nuo pačių įvairiausių sąlygų, bet mūsų patarimas būtų apžiūrėti šepetėlius bent kas 40-60 tūkstančių kilometrų. Laiku nustatytas gedimas leis išvengti papildomų rūpesčių ir automobilio gedimų.

Kas yra generatoriaus šepetėliai?

Šepetėliai generatoriaus sistemoje yra tarsi perdavimo/kontakto mechanizmas, kuris perduoda surinktą elektros energiją iš rotoriaus į kitus generatoriaus mazgus, kur jo reikia. Jie perduoda tiesioginę elektros srovę į magnetinį lauką ir dėl to galima lengviau reguliuoti elektros energijos kiekį, kurį pagamina pats generatorius. Visi mazgai, o tarp jų ir generatoriaus šepetėliai dirba taip, kad voltažas elektros sistemoje nuolat išliktų tarp 13,5 ir 14,5 V.

Ši dalis veikia trinties pagalba, tad nusidėvėjimas jei neišvengiamas. Jie gali nudilti, apanglėti ar net nulūžti. Tuomet reikia keisti visą mazgą.

Kada ir dėl kokių priežasčių reikia keisti generatoriaus šepetėlius?

Kai generatoriaus šepetėliai nusidėvi, nulūžta ar apanglėja, neišvengsime jų keitimo. Apie tai, jog šio mazgo veikimas gali būti suprastėjęs praneša netikėti įtampos svyravimai automobilio elektros sistemoje. Tai pastebima per netolygų elektros sistemos darbą (nepakankamai įkrautas akumuliatorius, sunkus užvedimas, staigus elektrinių sistemų išsijungimas, sumažėjęs šviesų ryškumas).

Jeigu ieškote šepetėlių savo automobiliui ar kitai transporto priemonei – mūsų prekių kataloge internetu gera kaina rasite viską, ko reikia.