Kategorijos

Informacija

Guoliai starterio 

Yra 24 prekės(-ių).
Rodoma 1 - 24 iš 24 dalykų
Rodoma 1 - 24 iš 24 dalykų

Guoliai starterio

Mechanikoje guoliu vadinamas toks įtaisas, kuris mažinasi sukimosi trintį. Guolius galima rasti įvairiose mechaninėse konstrukcijose, o taip pat ir starteryje. Starterio guoliai (inkaro, pavaros, adatinis ir kt.) dažniausiai įsigyjami remonto tikslais, siekiant pakeisti susidėvėjusį, pasenusį arba pažeistą komponentą. Guoliaistarterio, kuriuos reikia keisti, dar gali būti vadinami išsausėjusiais.

Gausus guolių starteriams asortimentas

Pagal kodą arba techninę specifikaciją, mūsų internetinės parduotuvės prekių kataloge galite rasti labai platų guolių starteriams asortimentą internetu gera kaina. Kadangi nemažai guolių yra standartizuota, tai jų panaudojimo spektras yra tikrai platus. Atsivertę kone bet kurios prekės puslapį pamatysite, kad pagal kodą, ji tinka į tikrai daug, skirtinguose varikliuose montuojamų starterių.

Jeigu nesate visu 100% užtikrinti, kokio komponento jums reikia, kreipkitės į mus telefonu, elektroniniu paštu arba palikite žinutę nurodytos formos pagalba ir mes padarysime viską, kad rastume geriausią detalę už atitinkamą kainą.

Mūsų internetinėje parduotuvėje jums turėtų pavykti rasti guolius ne tik dažniausiai sutinkamų automobilių starteriams, bet ir specializuotai ar itin retai technikai. Jeigu dvejojate, kurį komponentą pasirinkti arba neradote būtent tos detalės, kurios ieškojote, susisiekite su mumis ir estarteris.lt komanda padarys viską, kad rastume koks starteris ir koks guolis labiausiai tiktų!

Patogiai įsigykite guolius starteriams internetu

Internetu pirkti komponentus yra labai paprasta ar patogu. Rikiuokite prekes pagal kainą, populiarumą, pavadinimą ar atsiliepimus.

Palyginkite, kurie guoliai starterio mechanizmui jūsų variklyje tiks labiausiai. Patikusias arba tinkamiausias prekes įsidėkite į krepšelį, apmokėkite vienu iš dešimties patogių būdų ir gaukite savo užsakytas prekes tiesiogiai iš DPD kurjerio arba atsiimkite iš artimiausio DPD Pick-up siuntų atsiėmimo taško.