Kategorijos

Informacija

Specialūs pasiūlymai

Generatoriaus diržas 

Yra 106 prekės(-ių).
puslapyje
Rodoma 1 - 48 iš 106 dalykų
Rodoma 1 - 48 iš 106 dalykų

Per laiką generatoriaus diržas (arba dirželis) susidėvi. Kadangi tai yra dylantis ir trinties apkrovą patiriantis komponentas, jo dilimas bei dėvėjimasis neturėtų kelti tokios didelės nuostabos. Tačiau daug kas, eksploatuodami automobilį ar kitą techniką, pamiršta apžiūrėti, kaip laikosi generatoriaus diržas bei ignoruoja jo aptarnavimą.

Norint, kad generatorius gamintų elektros energiją, jis turi suktis ir tai įmanoma tik tada, jeigu diržas yra geros būklės. Jeigu diržo nebus, generatoriaus diržai paprasčiausiai nepagamintų tiek elektros, kiek reikia. Kuo ilgiau diržas nekeistas – tuo didesnė rizika, kad jis sudils ir jį reikės keisti. Svarbiausia yra žinoti, kokios problemos gali indikuoti apie šios detalės gedimą ir ką reikėtų daryti.

Kas liečia veiksmus, tai kilus įtarimui, kad generatoriaus diržas yra prastos būklės arba visiškai pažeistas, reikia kuo greičiau pristatyti savo transporto priemonę į servisą bei pakeisti diržą. Apie tai, jog galimai yra problemų su diržu, byloja: prietaisų skydelyje įsižiebusi akumuliatoriaus lemputė, pritemę arba mirksintys apšvietimo elementai automobilio salone, variklio gesimas laisvoje eigoje. Bet kokiu atveju, jeigu dirželis jau yra atgyvenęs, generatorius nebegamina pakankamai elektros energijos ir tėra tik laiko klausimas, kol išsikraus akumuliatorius ir nebepavyks užvesti automobilio. Tai pavers jį nebeįmanomu eksploatuoti (bent kol sutvarkysite).

Visa laime, kad estarteris.lt interneto parduotuvėje – gausus šių prekių asortimentas. Galėsite nesunkiai ir internetu rasti, kuris generatoriaus diržas gera kaina galėtų išspręsti jūsų techninę problemą bei vėl leisti komfortiškai ir paprastai eksploatuoti transporto priemonę. Jeigu sunku rasti tinkamą diržą – drąsiai kreipkitės į mus telefonu, el.paštu arba palikdami žinutę interneto puslapyje. Patarsime, atsakysime į klausimus bei atliksime papildomą darbą, kad tik pavyktų rasti tai, ko ieškote!