Kategorijos

top prekės

Akcijos

Vakuumo siurblys

Vakuumo siurblys internetu

Vakuumo siurblys

Aktyvūs filtrai

Vidaus degimo variklis, veikdamas sukuria be galo aukštą spaudimą. Spaudimas naudojamas varant įvairius mazgus. Norint panaudoti didžiulį potencialą turintį spaudimą, reikia įdiegti įvairius sprendimus, susijusius su vakuumu ir pneumatika. Būtent tokį darbą daro vakuumo siurblys.

Vakuuminis siurblys – kas tai yra?

Generatoriaus vakuumo siurblys ir visi automobiliniai vakuumo siurbliai sumontuoti ant  generatoriaus veikia tuo principu, kad iš automobilio karterio (talpos) paima tepalą arba kitą tam pritaikytą skystį. Dėl ištuštėjusios kameros, dėl atsiradusio vakuumo, palengvėja stabdžių sistemos darbas, įmanoma valdyti įvairius mazgus ir mechanizmus. Neretai pasitaiko ir tokių mechanizmų, kur vakuumo siurblys yra didelės, modulinės konstrukcijos dalis. Prie generatoriaus jis montuojamas retu atveju, todėl, jeigu ieškote labai specifinio modelio detalės internetu, rekomenduojame kreiptis į mus tiesiogiai (el. paštu arba telefonu) ir mes įdėsime visas pastangas, kad pavyktų rasti tokį komponentą.

Dažnai tokio tipo siurblius sutinkame pramonėje ar kitose industrijose, kur jie naudojami atlikti itin intensyvų ir didelių techninių pajėgumų reikalaujantį darbą. Privalumas tas, kad vakuumo siurbliai gaminami iš chemiškai labai atsparių medžiagų, todėl galima lengvai juos pritaikyti, mat, jie dirba ir su neutraliomis, ir su chemiškai aktyviomis medžiagomis.

Paprastai ir greitai pirkite vakuumo siurblius internetu

Atsidarę jums patinkančio vakuuminio siurblio prekės puslapį mūsų parduotuvėje, galėsite pamatyti išsamią techninę komponento specifikaciją. Tarp naudingos informacijos matysite prekės kodą, jos būklę bei nuorodas į tų gamintojų mazgus bei komponentus, su kuriais šis vakuumo siurblys yra suderinamas. Jeigu reikalingas patarimas arba neradote būtent tokio siurblio, kokio reikėjo, nedvejokite ir susisiekite telefonu, skambindami +370 647 83266, rašydami laiškus elektroniniu paštu į estarteris@gmail.com arba palikdami žinutę, naudodami internetiniame puslapyje esančia žinutės rašymo forma.

Jeigu akį patraukė arba sudomino net kelios, tos pačios kategorijos prekės, jas galite palyginti tarpusavyje vos kelių pelės mygtukų paspaudimų pagalba. Visose prekių kategorijose, įskaitant visas generatorių dalis ir šiuos siurblius, produktus galima rūšiuoti ir rikiuoti eilės tvarka, pagal jūsų poreikius. Pirmiausia matyti galite pigiausius ar brangiausius komponentus, o taip pat išrikiuoti visas prekes pagal pavadinimą, klientų atsiliepimus bei kitus kriterijus.

Jeigu prie prekės matote žalią piktogramą „Yra sandėlyje“, galite produktą įdėti į krepšelį ir įsigyti gera kaina. Nuolat stebime rinką, papildome savo prekių asortimentą, taikome nuolaidas. Tai leidžia mums išlaikyti puikų kainos ir kokybės santykį visų prekių, kurias parduodame, kategorijose.

Įsidėjus prekę į krepšelį, galima pereiti prie apmokėjimo. Prieš apmokant pirmąjį užsakymą, patariame susikurti paskyrą. Su ja ne tik, kad bus lengviau matyti, kurioje vietoje yra jūsų neseniai išsiųsti generatoriaus vakuumo siurbliai – t.y. palengvėja siuntos sekimas ir galima matyti užsakymų istoriją, valdyti nuolaidas bei gauti maksimalią naudą iš kiekvieno pirkimo. Paskyros susikūrimas yra nemokamas, o užtruksite mažiau nei minutę!

Norint susikurti paskyrą, jums tereikia įvesti savo vardą, pavardę ir kontaktinį elektroninio pašto adresą. Tuomet, pildydami užsakymo formą savo vakuuminiam siurbliui ar kitoms detalėms, įveskite pristatymo adresą bei įmonės rekvizitus (jeigu prekes užsakė juridinis asmuo). Pristatymo duomenis galima išsaugoti vėlesniam kartui. Taip pat nepamirškite pasirinkti pristatymo būdo. Kol kas estarteris.lt prekes pristato naudojantis DPD kurjerių paslaugomis. Jūsų elektrinis vakuumo siurblys ar kitos detalės gali būti pristatyti iki jūsų durų – kurjeris įteiks siuntą į rankas, arba į siuntų atsiėmimo punktą – paštomatą. Nusprendę, kuris pristatymo būdas geriausias, galite laisvai nuspręsti ir dėl apmokėjimo. Mokėjimus priimame elektronine bankininkyste, elektroninių mokėjimų sistema Paysera, per įvairius fizinius mokėjimo terminalus ar net grynais, pinigus paduodant kurjeriui.