Kategorijos

Informacija

Specialūs pasiūlymai

Skriemuliai / generatoriaus sankabiniai 

Yra 147 prekės(-ių).
puslapyje
Rodoma 1 - 48 iš 147 dalykų
Rodoma 1 - 48 iš 147 dalykų

Mechanikoje skriemuliu vadinamas pavaros ratas, kurios paviršių gaubia diržas. Sankabiniai generatoriaus skriemuliai skiriasi nuo paprastų, tiek savo išvaizda, tiek kitais parametrais. Jeigu skriemulys yra susidėvėjęs arba pažeistas, gali girdėtis pašalinių garsų ir jaustis netolygus variklio darbas. Patyrus tokius gedimus, nedaug kas susimąsto, jog kalti būtent susidėvėję ar pažeisti sankabiniai skriemuliai generatoriaus mazge.

Per estarteris.lt turėtumėte nesunkiai rasti jums reikalingą detalę internetu. Turime tikrai platų prekių asortimentą tiek sankabinių skriemulių, tiek kitose prekių kategorijose. Nuolat stebime rinką ir atnaujiname prekių sąrašą, dėl to klientams visada galime pasiūlyti kokybiškas, sertifikuotų ir žinomų gamintojų prekes gera kaina.

Renkantis tokio tipo skriemulį svarbu žinoti detalės kodą. Taip pat gali padėti ir nuotrauka, pagal kurią galėtumėte rasti identišką produktą arba tai mes padarytume už jus, jeigu nuotrauką atsiųstumėte elektroniniu paštu. Patys skriemuliai tarpusavyje skiriasi skersmeniu, pločiu, atstumais tarp griovelių bei kitais parametrais.