Kategorijos

Informacija

Generatoriaus guolis 

Yra 71 prekės(-ių).
puslapyje
Rodoma 1 - 48 iš 71 dalykų
Rodoma 1 - 48 iš 71 dalykų

Generatorius yra viena iš pagrindinių vidaus degimo variklio elektros sistemos dalių. Šis mechanizmas gamina ir tiekia elektros energiją automobiliui ar kitai transporto priemonei iš karto po to, kai yra užvedamas variklis. Vienas iš svarbiausių šios dalies komponentų – generatoriaus guolis. Jis yra pačio generatoriaus viduje ir leidžia rotoriui suktis, taip sukuriant elektros energiją.

Kuomet guoliai susidėvi, generatorius gali kelti padidėjusį triukšmą. Tai yra negeras ženklas ir problemą būtina spręsti kuo greičiau, kad pavyktų išvengti tolesnių ar didesnių pažeidimų. Patyrusiems meistrams generatoriaus guolis yra puikiai pažįstamas komponentas, o jo keitimas – kone kasdienė užduotis. Dėl to reikėtų šį darbą patikėti būtent patyrusiems meistrams, o nebandyti visko atlikti patiems.

Generatorių reikia apžiūrėti iš karto po to, kai įtariamas guolių susidėvėjimas, nes per ilgai eksploatuojant patį generatorių prastomis sąlygomis galima prieiti prie to, kad jis visiškai suges. Kadangi ši dalis susiduria su trintimi ir sukasi, tai jos susidėvėjimas, laikui bėgant – neišvengiamas. Geriausia, ką gali padaryti transporto priemonės turėtojas – vos tik pajutus pirmuosius simptomus ar identifikavus problemą – kuo greičiau pasirūpinti jos sprendimu.

Mūsų parduotuvėje kiekvienas klientas gali rasti gausų generatorių ir jų komponentų asortimentą internetu. Užuot gaišę laiką stovėdami fizinės parduotuvės eilėse, galite prekes užsisakyti internetu ir mūsų kurjeriai partneriai jas pristatys jums iki durų arba artimiausio siuntų atsiėmimo punkto!

Pasirinkite sau tinkamą komponentą. Užpildykite užsakymo formą, apmokėkite ir greitai gaukite prekes. Mūsų komanda visada pasiruošusi patarti ir padėti išsirinkti tinkamiausią detalę. Populiarūs, reti ar unikalūs generatorių guoliai bei kiti komponentai – estarteris.lt internetinėje parduotuvėje tarsi ranka pasiekiami.

Jeigu įtariate gedimą ir jus domina generatoriaus guolis bei jo keitimas, mes jums padėsime. Priimsime jūsų transporto priemonę bei atliksime reikalingą remontą gera kaina!