Rūdžių minkštiklis ROST OFF PLUS

0890200004

Nauja prekė

Rūdžių minkštiklis su organiniu molibdenu, talpa 400 ml. Paskirtis: užrūdijusioms srieginėms jungtims automobiliuose, sunkvežimiuose, žemės ūkio ir statybos transporte bei įvairiuose įrenginiuose ir mechanizmuose atlaisvinti. Naudojimas: apipurkšti užrūdijusias dalis ir palaukti. Nepavykus jungčių atlaisvinti, apipurkšti dar kartą ir palaukti ilgiau.

Vienoje pakuotėje yra 12 vnt.

Smulkiau

116 Prekės

Kaina: 5,00 € su PVM

Apie prekę

Naudojimas: Užpurkšti priemonę ant numatytos vietos, trumpam leisti prasiskverbti gylyn. Jeigu sujungimai ypač stipriai užrūdiję, pakartoti procedūrą ir prailginti prasiskverbimo laiką. Panaudojimo sritys: Skirtas atlaisvinti beviltiškai užrūdijusiems srieginiams sujungimams automobiliuose, sunkvežimiuose, žemės ūkio ir statybos transporte bei įvairiuose įrengimuose ir mechanizmuose.

Didelė kapiliarinė skvarba. Privalumas jums: l Optimaliai prasiskverbęs rūdžių kapiliarais, greitai suminkština rūdis ir atlaisvina užrūdijusius sujungimus. Sudėtyje yra skysto, stipriai veikiančio organinio molibdeno junginio OMC2 Privalumai jums: l Lyginant su tepimo priemonėmis, turinčiomis kietų MOS2 (molibdeno disulfidas) dalelių, OMC2 dalelės skystyje didesniuose induose nenusėda ant dugno. l Sumažina trintį. l Gerai sutepa, nes OMC2 priedai, užpildydami nelygumus, išlygina šiurkštų metalinių detalių paviršių. l Sujungimai išlieka ilgam su slystančiu paviršiumi. Optimali apsauga nuo korozijos, nes sudėtyje yra antikoroziniai priedai. Privalumas jums: Ilgam apsaugo nuo pakartotinės korozijos. Sudėtyje nėra rūgščių, dervų ir silikono. Nekenkia plastikinėms ir guminėms de talėms. Taip veikia OMC2 technologija: Pažiūrėjus per mikroskopą, visi metaliniai paviršiai yra šiurkštūs ir dėl trinties nuolatos dėvisi bei praranda medžiagą. OMC2 priedai užlygina metalų paviršių termoplastinių deformacijų metu. Termoplastinės deformacijos vyksta skirtingose vietose taip pat skirtingai, priklausomai nuo metalų, jų apkrovų ir trinties.