Zaloguj się
0 items
-
Your cart is empty!
- AKUMULATORY SAMOCHODOWE
- Sprzęt do konserwacji akumulatorów
- Wyszukaj wg pojazdu
- ALFA ROMEO
- AUDI
- BMW
- CITROEN
- FIAT
- FORD
- IVECO
- MERCEDES-BENZ
- NISSAN
- OPEL
- PEUGEOT
- RENAULT
- SEAT
- SKODA
- TOYOTA
- VOLVO
- VW
- Rozruszniki
- Części rozruszników
- Uszczelnienia gumowe rozruszników
- Zwory stale automatów rozruszników
- Części przekładnie rozruszników
- Rdzenie automatów rozruszników
- Inne części rozruszników
- Kopułki automatów rozruszników
- Pokrywy tylne
- Łożyska / rozruszników /
- Części bendiksów
- Uzwojenia rozruszników
- Tulejki rozruszników
- Stojany z uzwojeniami rozruszników
- Szczotkotrzymacze rozruszników
- Wirniki
- Szczotki / rozruszników /
- Głowice rozruszników
- Bieżnie przekładni rozruszników
- Bendiksy
- Przekładnie rozruszników
- Automaty rozruszników
- Widełki rozruszników
- Uzwojenia automatów
- Alternatory
- Części alternatorów
- Szczotkotrzymacze alternatorów
- Łożyska / alternatorów /
- Uszczelniacze Łożysk
- Inne części alternatorów
- Wirniki alternatora
- Pompy alternatorów
- Uzwojenia alternatora
- Koła pasowe alternatora
- Prostowniki
- Koła pasowe ze sprzęgłem jednokierunkowym
- Zestawy / prostownik + regulator
- Regulatory alternatorów
- Komutatory alternatora
- Szczotki / alternatorów
- Kontakt z nami
- Fan brush set
- Inne towary
- Rolka napinacza
- Pasek alternatorów
- Napinacz paska klinowego
- Rozruszniki: PD-10, DT-20, MTZ, T-40, T-25, T-16, JUMZ, PAZ, AMCODOR, ZIL-5301
- Alternatory: MTZ, KAMAZ, MAZ, T-40, T-25, T-16, URSUS, ZETOR
- Części rozruszników Job\'s
- Części alternatorów Job\'s
- Łożyska klimatyzatorów
- DC silniki
- DC motor automaty
- Spinka zakoli
- Stanowisko do diagnostyki
- Elektromobilių diagnostikos įranga
- Stanowisko do diagnostyki rozruszników i generatorów MSG EQUIPMENT
- Skontaktuj się ze spawarką, sprzętem
- Conditioner diagnostics, testing equipment
- Stendai amortizatorių testavimui ir remontui
- Stendai stabdžių suportų testavimui ir remontui
- Stendai vairo kolonėlių, siurblių diagnostikai ir remontui
- Duslintuvų kietųjų dalelių filtrų (DPF) plovimo stendas
- Generatorių remontas
- Starterių remontas
top rated
-
Drive / 1006209661
1006209661 / BOSCHProduct features:
Starter drives
No. teeth [ qty ]
10
No. splines [ qty ]
16
I.D. [ mm ]
12.00
O.D. 1 [ mm ]
47.50
O.D. 2 [ mm ]
27.80
L. [ mm ]
72.40
L.2 [ mm ]
35.80
Rotation
CW
21,00 €
new arrival
-
Drive / 1006209661
1006209661 / BOSCHProduct features:
Starter drives
No. teeth [ qty ]
10
No. splines [ qty ]
16
I.D. [ mm ]
12.00
O.D. 1 [ mm ]
47.50
O.D. 2 [ mm ]
27.80
L. [ mm ]
72.40
L.2 [ mm ]
35.80
Rotation
CW
21,00 €
Generatorius * / 143732109
143732109 / JUBANA http://catalog.jubana.com/lt/alternator/143732109
Alternator 14В 80A; CLAAS
JUBANA number 143732109
Voltage, 14 V
Amperage, 80 A
Rotation CW
Jūsų duomenys griežtai tvarkomi pagal Duomenų apsaugos reglamentą.
Pristatymas per 1-3 darbo dienas
Pas mus taikomas standartinis prekių grąžinimas (14 kalendorinių dienų)
BOSCH 0120469013
BOSCH 0120469506
BOSCH 0120469526
BOSCH 0120469540
BOSCH 0120469687
BOSCH 0120469895
BOSCH 0986033090
BOSCH 0986034940
CARGO 113611
DELCO REMY DRA3090
DELCO REMY DRA4940
JUBANA 143732109
LESTER 13198
LUCAS LRA01251
LUCAS LRA01657
MERCEDES BENZ 0051543202
MERCEDES BENZ 0071542602
PIC 220-372
VALEO 436585
WILSON 90-15-6219
A0109 AS
0120469013 BOSCH
0120469526 BOSCH
0120469687 BOSCH
0986033090 BOSCH
113611 CARGO
2139 CEVAM
DRA3090 DELCO
EAA-221388 EAA
75648 EAI
28-0927 ELSTOCK
28-2866 ELSTOCK
9933090 FRIESEN
CA502IR HC PARTS
8EL725801-001 HELLA
11.0502 LAUBER
LRA01251 LUCAS
0051543202 MERCEDES
A0051543202 MERCEDES
89212295 POWERMAX
715.004.090 PSH
1011-109RS RS
436425 VALEO
436426 VALEO
436429 VALEO
436430 VALEO
436559 VALEO
436585 VALEO
ALT10307 WOODAUTO
A0109 AS
CLAAS Brand Model Type Year Comments
CLAAS 106 05.1980-
CLAAS 675 10.1974-
CLAAS 680 10.1974-
CLAAS 685 SL 01.1987-
MERCEDES BENZ TRUCKS & BUSES Brand Model Type Year Comments
MERCEDES BENZ TRUCKS & BUSES U 110 4.0 02.1992-
MERCEDES BENZ TRUCKS & BUSES U 130 4.0 07.1992-
MERCEDES BENZ TRUCKS & BUSES U 140 4.0 07.1992-
VW Brand Model Type Year Comments
VW Jetta 1.8 08.1984-10.1991
CLAAS HARVESTERS DOMINATOR 106 MB-OM360 1979-1985
CLAAS HARVESTERS DOMINATOR 106 MB-OM401E 1980-1993
CLAAS HARVESTERS DOMINATOR 116 OM401 1980-1993
CLAAS HARVESTERS JAGUAR 675 MB-OM 360 1985-1986
CLAAS HARVESTERS JAGUAR 680
CLAAS HARVESTERS JAGUAR 680 MB-OM421 1974-1987
CLAAS HARVESTERS JAGUAR 685SL MB-OM421A 1987-1993
CLAAS HARVESTERS JAGUAR 695
MERCEDES-BENZ TRUCKS UNIMOG OM364.982
MERCEDES-BENZ TRUCKS UNIMOG OM364.985
Przejrzeć
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
16 inny produkt
Generatorius * / A0006
A0006 / AS
Product features:
|
Size A [ mm ] |
40 |
|
Size B [ mm ] |
14 |
|
Size C [ mm ] |
61 |
|
Voltage [ V ] |
12 |
|
Amp. [ A ] |
90 |
Alternator* / 11162N
• 180 Amp/12 Volt, CW, 6-Groove Clutch Pulley
• Alternator - Valeo IR/IF
• MFR:VALEO
• DESIGN:IR/IF
• VOLTAGE:12
• AMPERAGE:180
• ROTATION:CW
• PLUG CLOCK:12:00 Plug Clocking
• PLUG CODE:063
• PULLEY CLASS:SC6
Delivery 3-5 days
Generatorius * / CDA1985IR
CDA1985IR / EU-CA
Product features:Size A [ mm ] 29
Size B [ mm ] 14.5
Size C [ mm ] 62
Voltage [ V ] 12
Amp. [ A ] 140
Generatorius * / ALT30139
JA1119IR / EU-CA
• 80 Amp/12 Volt, CW, 1-Groove Pulley
• Denso IR/IF
• MFR:DENSO
• DESIGN:IR/IF
• VOLTAGE:12
• AMPERAGE:80
• ROTATION:CW
• PULLEY CLASS:V1
Generatorius *
CDA1228IR / EU-CA
Product features:Size A [ mm ] 39
Size B [ mm ] 14.5
Size C [ mm ] 60.5
Voltage [ V ] 12
Amp. [ A ] 90
Generatorius * / A0112
A0112 / AS
Product features:
| Alternators | |
| Size B [ mm ] | 14 |
| Size C [ mm ] | 101 |
| Voltage [ V ] | 12 |
| Amp. [ A ] | 110 |
Generatorius * / 0.120.468.131+
0.120.468.131+ / PSH
Product features:
| Alternators | |
| Size B [ mm ] | 23 |
| Size C [ mm ] | 68 |
| Voltage [ V ] | 24 |
| Amp. [ A ] | 65 |
Generatorius* / JDA1528IR
JDA1528IR / remanufactured EU-GA / LR1100-705
|
Size A [ mm ] |
42 |
|
Size B [ mm ] |
13 |
|
Size C [ mm ] |
81 |
|
Voltage [ V ] |
12 |
|
Amp. [ A ] |
90 |
Alternator * / 22555N
Product features:
|
Alternators |
|
|
Voltage [ V ] |
12 |
|
Amp. [ A ] |
120 |
|
Size A [ mm ] |
32 |
|
Size B [ mm ] |
14 |
|
Size C [ mm ] |
61 |
|
Pulley |
AFP |
Delivery 3-5 days
Generatorius * / A4058
CA1766IR / EU-CA
Product features:Size A [ mm ] 16.50
Size C [ mm ] 50.00
Voltage [ V ] 12
Amp. [ A ] 90
Generatorius / 21830N
21830N / TRANSPO
Product features:
| Alternators | |
| Size A [ mm ] | 36 |
| Size B [ mm ] | 13 |
| Size C [ mm ] | 69 |
| Voltage [ V ] | 12 |
| Amp. [ A ] | 100 |
Generatorius * / CDA827IR
CDA827IR / EU-CA
Product features:Size A [ mm ] 40
Size B [ mm ] 14
Size C [ mm ] 61
Voltage [ V ] 12
Amp. [ A ] 70
Alternator * / 22254N
Product features:
|
Alternators |
|
|
Voltage [ V ] |
12 |
|
Amp. [ A ] |
70 |
|
Size A [ mm ] |
50.50 |
|
Size B [ mm ] |
13.00 |
|
Size C [ mm ] |
80.50 |
|
Pulley |
AP |
Delivery 3-5 days
Generatorius * / 0.120.468.028+
0.120.468.028+ / PSH
Product features:
| Alternators | |
| Size B [ mm ] | 14 |
| Size C [ mm ] | 101 |
| Voltage [ V ] | 12 |
| Amp. [ A ] | 110 |
Generatorius * / RNL02121-8074
RNL02121-8074 / ROBARCKO
Product features:Size A [ mm ] 48
Size B [ mm ] 13
Size C [ mm ] 80.5
Voltage [ V ] 12
Amp. [ A ] 60
Alternator * / 22851N
Product features:
| Alternators | |
| Size A [ mm ] | 30 |
| Voltage [ V ] | 12 |
| Amp. [ A ] | 90 |
Delivery 3-5 days