- Akumulatori
- Akumulatoru apkopes aprīkojums
- Meklēt pēc transportlīdzekļa
- ALFA ROMEO
- AUDI
- BMW
- CITROEN
- FIAT
- FORD
- IVECO
- MERCEDES-BENZ
- NISSAN
- OPEL
- PEUGEOT
- RENAULT
- SEAT
- SKODA
- TOYOTA
- VOLVO
- VW
- Starteri
- Startera daļas
- Startera virzuļi solenoīdiem
- Citas startera daļas
- Startera vāki solenoīdiem
- Startera c.e. kronšteini
- Gultņi / startera/
- Piedziņas daļas
- Startera lauka spoles
- Startera bukses
- Startera apskavas ar lauka spolēm
- Startera suku turētāji
- Armatūras
- Startera suku komplekti
- Startera d.e. kronšteini
- Startera ārējie pārvadi
- Startera piedziņas
- Startera planetārie pārvadi
- Startera solenoīdi
- Startera sviras
- Startera spoles solenoīdiem
- Startera gumijas blīve
- Startera fiksēti kontakti solenoīdiem
- Startera planetārie pārvadi daļas
- Ģeneratori
- Ģeneratora daļas
- Gultņi
- Gultņu vāki
- Citas Ģeneratora daļas
- Ģeneratora rotori
- Ģeneratora vakuma sūkņi
- Ģeneratora statori
- Ģeneratoru skriemeļi
- Ģeneratora strāvas taisngrieži
- Ģeneratora brīva riteņa skriemeļi
- Ģeneratora regulators + taisngriežiu komplekts
- Ģeneratoru regulatori
- Ģeneratora slīdēšanas gredzeni
- Ģeneratora suku komplekti
- Ģeneratora suku turētāji
- Sazināties ar mums
- Fan brush set
- Citas daļas
- Parazitārie skriemeļi
- Ģeneratora josta
- Spriegotājrullītis
- Starteri: PD-10, DT-20, MTZ, T-40, T-25, T-16, JUMZ, PAZ, AMCODOR, ZIL-5301
- Ģeneratori: MTZ, KAMAZ, MAZ, T-40, T-25, T-16, URSUS, ZETOR
- Job\'s startera daļas
- Job\'s Ģeneratora daļas
- Kondicionieri gultņi
- DC motori
- Regulatori DC dzinējs
- Skava
- Stends uz diagnostiku
- Stends testēšana starteriem un ģeneratoriem MSG EQUIPMENT
- Kontaktu metināšanas iekārta, aprīkojums
- Conditioner diagnostics, testing equipment
- Stendai amortizatorių testavimui ir remontui
- Stendai stabdžių suportų testavimui ir remontui
- Stendai vairo kolonėlių, siurblių diagnostikai ir remontui
- Duslintuvų kietųjų dalelių filtrų (DPF) plovimo stendas
- Elektromobilių diagnostikos įranga
- Generatorių remontas
- Starterių remontas
top rated
-
Drive / 1006209661
1006209661 / BOSCHProduct features:
Starter drives
No. teeth [ qty ]
10
No. splines [ qty ]
16
I.D. [ mm ]
12.00
O.D. 1 [ mm ]
47.50
O.D. 2 [ mm ]
27.80
L. [ mm ]
72.40
L.2 [ mm ]
35.80
Rotation
CW
21,00 €
new arrival
-
Drive / 1006209661
1006209661 / BOSCHProduct features:
Starter drives
No. teeth [ qty ]
10
No. splines [ qty ]
16
I.D. [ mm ]
12.00
O.D. 1 [ mm ]
47.50
O.D. 2 [ mm ]
27.80
L. [ mm ]
72.40
L.2 [ mm ]
35.80
Rotation
CW
21,00 €
Generatorius * / 283733123
283733123 / JUBANA http://catalog.jubana.com/lt/alternator/283733123
Alternator 28V 70A; CUMMINS
JUBANA number 283733123
Voltage, 28 V
Amperage, 70 A
Rotation CW
Pulley's type W/P (Without pulley)
Jūsų duomenys griežtai tvarkomi pagal Duomenų apsaugos reglamentą.
Pristatymas per 1-3 darbo dienas
Pas mus taikomas standartinis prekių grąžinimas (14 kalendorinių dienų)
ANDRE NIERMANN 028709
CASCO CAL60615
CUMMINS 3972735
CUMMINS 4936879
CUMMINS 4993343
CUMMINS 5282841
DELCO REMY 8600017
DELCO REMY 8600020
DELCO REMY 8600154
DELCO REMY 8600360
DELCO REMY 8600504
DELCO REMY 8700019
DIXIE 101-24201
DIXIE A-1701
FARCOM 113064
JUBANA 283733123
KÜHNER 553355RI
LESTER 8709
PIC 240-4079
PRESTOLITE MDA3946
WAI 1-3122-00DR
WAI 8709N
WILSON 90-01-4466
WILSON 90-01-4466N
WOOD-UK ALT40023
CUMMINS ENGINE VARIOUS MODELS - -
FREIGHTLINER TRUCK VARIOUS MODELS - -
HYUNDAI LOADER HL740-7 QSB5.9-C; 6-cyl; 5,9-L -
HYUNDAI LOADER HL760-7 QSB5.9-C; 6-cyl; 5,9-L -
HYUNDAI LOADER HL770-7 QSC8.3-C; 6-cyl; 8,3-L -
HYUNDAI LOADER HL780-7A QSM11; 6-cyl; 11,0-L -
HYUNDAI MISC. EQUIPMENT VARIOUS MODELS CUMMINS -
MACK TRUCK VARIOUS MODELS - -
ROSTSELMASH HARVESTER AKROS 560 QSC8.3; 6-cyl; 8,3-L -
STERLING TRUCK VARIOUS MODELS - -
THOMAS BUILT CHASSIS BUS VARIOUS MODELS - -
VOLVO TRUCK VARIOUS MODELS - -
ЛИДА HARVESTER 1300 CUMMINS; 6-cyl -
Review
No customer reviews for the moment.
16 other product
Generatorius * / CDA1039IR
CDA1039IR / EU-CA
Product features:Size A [ mm ] 52.5
Size B [ mm ] 27
Size C [ mm ] 69
Voltage [ V ] 12
Amp. [ A ] 80
Alternator* / RNL104211-3241
|
Voltage [ V ] |
12 |
|
Amp. [ A ] |
100 |
|
Size A [ mm ] |
36.00 |
|
Size B [ mm ] |
20.00 |
|
Size C [ mm ] |
51.00 |
|
Pulley |
AFP |
Delivery 3-5 working days
Alternator - / A5225
Product features:
|
Alternators |
|
|
Voltage [ V ] |
12 |
|
Amp. [ A ] |
120 |
|
Size A [ mm ] |
32.00 |
|
Size C [ mm ] |
85.00 |
|
Pulley |
AP |
Generatorius * / 113448
113448 / CARGO
Product features:Size B [ mm ] 80.5
Voltage [ V ] 24
Amp. [ A ] 100
Generatorius * / 143701050
143701050 / JUBANA http://catalog.jubana.com/lt/alternator/143701050
Alternator 14В 50А 700W; ТД-75Н, ТДТ-55А, ЛХТ- 55, ЛХТ -100,ТБ-1М, ЛТ-230,ТЛТ- 100, Т-150К ПСК-6 (2 pulleys)
Alternative products: 143701051 (14V 72A)
JUBANA number 143701050
Voltage, 14 V
Amperage, 50 A
Rotation CW
Alternator*/12428N
Product features:
|
Alternators |
|
|
Voltage [ V ] |
24 |
|
Amp. [ A ] |
30 |
|
Size A [ mm ] |
34 |
|
Size B [ mm ] |
12 |
|
Size C [ mm ] |
83 |
Delivery 3-5 days
Generatorius * / CDA1590IR
CDA1590IR / EU-CA
Product features:Size A [ mm ] 32.00
Size B [ mm ] 14.90
Size C [ mm ] 60.20
Voltage [ V ] 12
Amp. [ A ] 115
Alternator * / 13878N
Product features:
|
Alternators |
|
|
Voltage [ V ] |
12 |
|
Amp. [ A ] |
80 |
|
Size A [ mm ] |
15 |
|
Size B [ mm ] |
18 |
|
Size C [ mm ] |
41 |
Delivery 3-5 days
Generatorius * / MG443
MG443 / ISKRA
Product features:Size A [ mm ] 32.00
Size B [ mm ] 14.00
Size C [ mm ] 83.80
Voltage [ V ] 12
Amp. [ A ] 120
Generatorius * / CDA1564IR
CDA1564IR / EU-CA
Product features:Size A [ mm ] 42
Size B [ mm ] 22
Size C [ mm ] 46
Voltage [ V ] 12
Amp. [ A ] 90
Alternator* / 12031N
Product features:
Alternators | |
Voltage [ V ] | 24 |
Amp. [ A ] | 27 |
Size B [ mm ] | 56 |
Delivery 3-5 days
Generatorius *
CA2036IR / EU-CA
Product features:Size A [ mm ] 26.5
Size B [ mm ] 60
Size C [ mm ] 74
Voltage [ V ] 12
Amp. [ A ] 100
Alternator * / 22447N
• 95 Amp/12 Volt, CW, 6-Groove Pulley
• Valeo IR/IF
• MFR: VALEO
• DESIGN: IR/IF
• VOLTAGE: 12
• AMPERAGE: 95
• ROTATION: CW
• PULLEY CLASS: S6
Delivery 3-5 days
Generatorius * / 0.120.339.531+
0.120.339.531+ / PSH
Product features:
Voltage [ V ] 12
Amp. [ A ] 33
Generatorius * / JDA798IR
JDA798IR / EU-CA
Product features:Size B [ mm ] 20
Size C [ mm ] 67
Voltage [ V ] 12
Amp. [ A ] 55
Generatorius * / AG0503
CA825IR / EU-CA
Product features:Size A [ mm ] 43
Size B [ mm ] 27
Size C [ mm ] 68
Voltage [ V ] 12
Amp. [ A ] 95